Nasi specjaliści odpowiedzą i doradzą zabieg
Kontakt: 022 822 20 20

Cennik

PIELĘGNACJA TWARZY

Zabieg MANSSOL PEEL

Zabieg anty-aging, na fotostarzenie, przebarwienia, umiarkowany trądzik, rosacea

Zawiera 50% kwas migdałowy o działaniu delikatnie złuszczającym, bakteriobójczym i anty-aging. Działa łagodnie i bezpiecznie oraz zapewnia równomierną penetrację skóry. Z jednej strony złuszcza, powodując wygładzenie zmarszczek i nierówności, rozjaśnienie przbarwień oraz wyrównanie kolorytu skóry. Z drugiej – działa przeciwzapalnie i nawilżająco redukując trądzik, zaskórniki oraz stany zapalne. Dodatkowo stymule produkcję kwasu hialuronowego zapewiniając tym skórze dłutrwałe nawilżenie. Stanowi doskonałe przygotowanie skóry przed zabiegami z medycyny i kosmetologii estetycznej.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

200 – 220 zł 

Zabieg ANSSOL PEEL

Zabieg na przebarwienia, łojotok, trądzik zapalny i zaksórnikowy, rosacea

Zabieg dla skór wrażliwych, naczyniowych łagodzi podrażnienia i plamy rumieniowe zapalne. Oparty jest na 20% kwasie azalainowym. Dedykowany jest do terapii depigmentacyjnych. Posiada właściwości hamujące tyrozynazę – enzym indukujący melagenezę, wpływając na wyrówanie kolorytu skóry, redukcję przebarwień i plam pigmentacyjnych posłonecznych, pozapalnych i hormonalnych. Redukuje karatynizację zmniejszając nadmierne rogowacenie i pogrubienie skóry. Posiada właściowści przeciwzapalne, antyoksydacyjne i seboregulujące. Dodatkowo zawiera 20% kwas salicylowy doskonały dla cer tłustych, który zmniejsza wydzielanie sebum. Redukuje zaskórniaki oraz zmiany i blizny trądzikowe.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

200 – 220 zł 

Zabieg JESSOL PEEL

Zabieg na trądzik, łojotok, nierówności skóry, rozszerzone pory, przebarwienia pozapalne

Peeling składa się z 14% kwasu salicylowego, który reguluje działanie gruczołów łojowych, zmniejsza łojotok i ilość zaskórników. Silnie bakterio i grzybobójczy. Złuszcza skórę i redukuje rozszerzone pory. Niweluje przebarwienia i blizny potrądzikowe. Dodatkowo zawiera 14% kwas mlekowy o działaniu silnie nawilżającym, który indukuje syntezę ceramidów w naskórku, wzmacniając i uszczelniając płaszcz hydro-lipidowy – naturalny protektor skóry. Wybiela i rozjaśnia koloryt skóry. Jest łagodny nawet dla skór wrażliwych i naczyniowych. W peeleingu zawarty jest również 8% kwas cytrynowy o właściwościach rozjaśniających przebarwienia oraz umiarkowanie złuszczających. Dzięki temu redukuje zaskórniwki i zmniejsza rozszerzone pory. Wspomaga regenrację skóry dostarczając jej energii potrzebnej do gojenia.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

200 – 220 zł 

Delikatny peeling – Soft Touch Peel Ekseption Skincare

Zabieg dla cer nadwrażliwych i reaktywnych

Bardzo powierzchowny peeling przeciwstarzeniowy dla cer nadwrażliwych i reaktywnych. Formuła zawiera glukonolakton, kwas laktobionowy, mleczan sodu i kwas hialuronowy.

Oparty na kwasach polihydroksykwasowych jest idealnym peelingiem dla skóry nadwrażliwej i reaktywnej. Wysoka masa cząsteczkowa kwasów ogranicza peeling do bardzo powierzchownych warstw. Redukuje zmarszczki i silnie nawilża skórę kwasem hialuronowym.

Jest to doskonały peeling przywracający zdrową strukturę skóry, który w dalszej kolejności może być zastąpiony głębszymi peelingami.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Oczyszczający peeling – Pure Skin Peel Ekseption Skincare

Zabieg dla skóry trądzikowej, tłustej i zanieczyszczonej

Peeling powierzchowny do pielęgnacji skóry trądzikowej, tłustej i zanieczyszczonej. Ten profesjonalny zabieg łączy różne kwasy (AHA, BHA i PHA) z wysokim stężeniem naturalnych ekstraktów. Obejmuje ekskluzywny system dostarczania dmks: maksymalny komfort podczas aplikacji, wysokie dostarczanie wolnego kwasu, najmniejsze podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Synergia kwasów i naturalnego ekstraktu leczy zanieczyszczenia, zaskórniki, tłustą skórę i otwarte pory. Zastosowanie tego peelingu przyczynia się do lepszej struktury naskórka, poprawia gładkość i cerę. Kwas salicylowy ma silne działanie antyseptyczne i wyraźne właściwości oczyszczające. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i powoduje zwężenie porów. Działa w synergii z kwasem migdałowym i glukonolaktonem, które również działają antybakteryjnie. Ze względu na dużą masę cząsteczkową ich penetracja w naskórek jest ograniczona i działają na powierzchnię skóry oczyszczając mikroflorę.

Wieloskładnikowy preparat ziołowy składa się z kilku ekstraktów roślinnych, w tym z lukrecji, Artemisia Montana, Gingko biloba, Centella asiatica, Borówki i olejku Rosa canina. Ma wiele funkcji, takich jak działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i łagodzące skórę. Zmiękcza szorstką skórę, pomagając wzmocnić barierę wilgoci skóry, naturalnie przywracając zdrowie. Uspokaja i uspokaja skórę, pomagając zredukować uciążliwe doznania. Można śmiało powiedzieć, że peeling może skutecznie leczyć młodą skórę tłustą z poważnymi problemami, a także skórę dojrzałą z zanieczyszczeniami.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Odmładzający peeling – Caviar Peptide Peel Ekseption Skincare

Zabieg dla wrażliwych i dojrzałych typów skóry

Peeling powierzchowny do leczenia oznak starzenia się skóry, utraty jędrności, zwiotczenia i zmarszczek dla bardzo dojrzałych i wrażliwych typów skóry. Ten profesjonalny zabieg oparty jest wyłącznie na PHA z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego, ekstraktu z kawioru i peptydów. Obejmuje ekskluzywny system dostarczania dmks: maksymalny komfort podczas aplikacji, wysokie dostarczanie wolnego kwasu, najmniejsze podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Zabieg wywołuje szok pH, który aktywuje odnowę funkcji skóry w skórze właściwej i naskórku.

Peeling składa się wyłącznie z polihydroksykwasów, aby skoncentrować się na szybkiej odnowie powierzchownych warstw naskórka i osiągnięciu najwyższego nawilżenia skóry. Ze względu na ich dużą masę cząsteczkową dyfuzja PHA jest bardzo stopniowa, ograniczona do pierwszych warstw naskórka i mogą wiązać dużą ilość wody.

Ekstrakt z kawioru bogaty w składniki odżywcze (witaminy i minerały) dla silnej rewitalizacji skóry. Wspomagają je kwas hialuronowy i peptydy redukujące głębokie zmarszczki i drobne linie.

Delikatny peeling klasy premium, który w połączeniu z kawiorowym kremem naprawczym da widoczne rezultaty na fakturze, pigmentacji, nawilżeniu i jędrności skóry.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Peeling dla skór naczyniowych – Couperix Peptide Peel Ekseption Skincare

Zabieg do leczenia trądziku różowatego i zaczerwienienia skóry

Peeling powierzchowny do leczenia trądziku różowatego i zaczerwienienia skóry. Ten profesjonalny zabieg łączy różne kwasy (AHA, BHA i PHA) z wysokim stężeniem peptydów i naturalnych ekstraktów. Obejmuje ekskluzywny system dostarczania dmks: maksymalny komfort podczas aplikacji, wysokie dostarczanie wolnego kwasu, najmniejsze podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Zabieg wywołuje szok pH, który aktywuje odnowę funkcji skóry w skórze właściwej i naskórku. Działa również w szczególności na zaczerwienienie skóry i przywraca zdrową mikroflorę skóry.

Peptyd przeciw zaczerwienieniom zwalcza niepożądane efekty wywołane stanami zapalnymi, takie jak zaczerwienienie skóry i rozszerzone naczynia krwionośne, degradacja tkanek, a także pozapalne przebarwienia i matowienie skóry.

Organiczny preparat wieloziołowy składa się z kilku ekstraktów roślinnych, w tym z lukrecji, Artemisia montana, miłorzębu dwuklapowego, wąkroty azjatyckiej, jagód i olejku z Rosa canina. Pełni wiele funkcji, takich jak przeciwutleniacz, działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i łagodzące skórę.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Peeling dla skór z przebarwieniami – White-up+ Peptide Peel Ekseption Skincare

Zabieg rozjaśniający przebarwienia i redukujący zaczerwienienia

Peeling powierzchowny do leczenia fotostarzenia i pigmentacji. Ten profesjonalny zabieg łączy różne kwasy (AHA, AAHA i PHA) z wysokim stężeniem peptydów. Obejmuje ekskluzywny system dostarczania dmks: maksymalny komfort podczas aplikacji, wysokie dostarczanie wolnego kwasu, najmniejsze podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Zabieg wywołuje szok pH, który aktywuje odnowę funkcji skóry w skórze właściwej i naskórku. Ukierunkowany jest również konkretnie na melanocyty. Kwasy zawarte w preparacie mają wysoką masę cząsteczkową, aby ograniczyć ich penetrację dalej niż naskórek i celują konkretnie w warstwę podstawną.

Efekt wybielania skóry uzyskuje się poprzez usunięcie zrogowaciałej warstwy (skóra staje się gładsza i jaśniejsza), działanie kwasu traneksamowego i peptydów na melanogenezę. Już jedna aplikacja może rozjaśnić przebarwienia i zredukować zaczerwienienia. Oprócz działania wybielającego kwas traneksamowy zmniejsza również półprzezroczysty czerwonawy kolor powierzchownych naczyń krwionośnych. Rezultatem jest wyrównana cera.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Peeling dla skóry dojrzałej – Age-less+ Peptide Peel Ekseption Skincare

Zabieg do leczenia oznak starzenia się skóry, utraty jędrności, zwiotczenia i zmarszczek

Peeling powierzchowny do leczenia oznak starzenia się skóry, utraty jędrności, zwiotczenia i zmarszczek. Ten profesjonalny zabieg łączy różne kwasy (AHA, AAHA i PHA) z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego i peptydów. Obejmuje ekskluzywny system dostarczania dmks: maksymalny komfort podczas aplikacji, wysokie dostarczanie wolnego kwasu, najmniejsze podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

Zabieg wywołuje szok pH, który aktywuje odnowę funkcji skóry w skórze właściwej i naskórku. Sprawia, że ​​głębokie zmarszczki są mniej widoczne i usuwa drobne linie po wielokrotnych aplikacjach. Zapewnia również dobry efekt liftingu i nawilżenia skóry. Peelingi aktywne peptydowe to jedno z najlepszych rozwiązań dla dojrzałej, starzejącej się skóry.

Efekt związany jest z synergią różnych kwasów, kwasu hialuronowego i peptydów. Kwasy mogą nawilżać skórę i złuszczać martwe komórki. Poza tym pomagają peptydom o niskiej masie cząsteczkowej przenikać do skóry właściwej, gdzie zaczynają wykazywać swoje specyficzne zdolności – aktywują procesy regeneracyjne, a fibroblasty zwiększają syntezę kolagenu, elastyny ​​i kwasu hialuronowego.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

180 – 200 zł 

Terapia SAKURA

Zabieg dla skór naczyniowych i wrażliwych

Zabieg przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, alergicznej, podrażnionej mechanicznie lub chemicznie, po intensywnych zabiegach dermoestetycznych, a także płytko unaczynionej.

Głównym składnikiem zabiegu jest sakura – ekstrakt z liści japońskiej wiśni. Wzmacnia naczynia krwionośne i podnosi odporność skór wrażliwych i alergicznych, z couperose oraz trądzikiem różowatym. Redukuje zaczerwienienia i poprawia elastyczność naczyń włosowatych. Odbudowuje płaszcz hydro – lipidowy, odżywia i chroni przed działaniem czynników atmosferycznych. Główną zaletą zabiegu jest przyspieszenie procesu regeneracji, a w efekcie końcowym nawilżenie, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Czas trwania:

60 minut

Cena:

180 zł 

BioOdnowa

Zabieg dla skór atopowych, wymagających kuracji naprawczej z kw. laktobionowym

Zabieg dedykowany jest dla skór wrażliwych, naczyniowych, podrażnionych po zabiegach estetycznych oraz po kuracjach dermatologicznych. Wsakzany dla skóry suchej i odwodnionej, dojrzeałej ze zmarszczkami, wrażliwej i płytko unaczynionej, z trądzikiem różowatym, łojotokowym zapaleniem skóry, po peelingach chemicznych, mikrodermabrazji i laseroterapii, podczas i po kuracjach kwasowych, a także po kuracji retinoidami i sterydami.

Zabieg łączy w sobie zalety bezpiecznej eksfoliacji z działaniem nawilżającym, regenerującym i łagodzącym. Kwas laktobionowy ma działanie silnie nawilżające, reguluje proces złuszczania skóry, zapobiega starzeniu się skóry, rozjaśnia i wyrównuje koloryt, zmniejsza rumień i podrażnienia, spłyca zmarszczki i zmniejsza teleangiektazje.

Czas trwania:

60 minut

Cena:

180 zł 

Zabieg oczyszczająco- normalizujący

(oczyszczanie manualne twarzy + seboregulacja)

Zabieg zalecany jest dla cery trądzikowej, tłustej i mieszanej, z rozszerzonymi porami, zanieczyszczonej, w trakcie kuracji przeciwtrądzikowych.

Zabieg wykorzystuje synergistyczne działanie unikalnych substancji aktywnych, takich jak czysty kwas szikimowy, kwas salicylowy oraz Affipore – wyciąg z liści Barosma betulina. Kwas szikimowy działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, reguluje wydzielanie sebum i odblokowuje ujścia gruczołów łojowych. Kwas salicylowy oczyszcza pory, zapobiega powstawaniu nowych wykwitów trądzikowych, także przyspiesza gojenie się zmian i podrażnień.

Czas trwania:

60 minut

Cena:

180 zł 

Zabieg z konopi – Cannabis Therapy MD

Zabieg dla skóry nadreaktywnej, wrażliwej i zestresowanej, dysfunkcyjnej, z zaburzoną barierą lipidową i objawami suchości. Jest wsparciem pielęgnacyjnym kuracji dermatologicznych (atopia, egzema, łuszczyca, skóra diabetyków).

Pierwsza profesjonalna i legalna BIOterapia z konopi. Naturalna kuracja naprawcza, która opiera się na kannabidiolu, oleju konopnym i makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach. Kannabidiol (CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokannabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco. Opatentowana substancja – Cebidiol to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom składnik ten jest stabilny i stopniowo uwalniany w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie.

Czas trwania:

60 minut

Cena:

180 zł 

Zabieg Odświeżający – I PEEL Ormedic Lift

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skór, szczególnie skóra wrażliwa odwodniona, dla osób palących papierosy, przemęczonych i również dla kobiet w ciąży.

Zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości enzymów roślinnych. Organiczny kompleks ananasa, papai oraz dyni, których miąższ zawiera enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skóre. Zawiera bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty i ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilzyć skórę i stymuluje ją do regeneracji i zapewnia ochronę antyoksydacyjną.

Czas trwania:

60-90 minut

Cena:

220 zł 

Zabieg 4-warstowego Liftingu z Witaminą C 30% – I PEEL The Signature Face Lift

Zabieg przeznaczony dla skór z problemami naczyniowymi, skór wrażliwych i mocno odwodnionych, z trądzikiem różowatym, rumieniem, dla osób palących ze skórą poszarzałą, z przebarwieniami, dla osób zmęczonych i po zabiegach chirurgii plastycznej, również dla kobiet w ciąży.

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Zawiera witaminę C, enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu zachodzi delikatna eksfoliacja połączona z lekko rozjaśnionym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające peptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Czas trwania:

60minut (półzabieg)/90 minut

Cena:

200 zł / 250 zł 

Zabieg na zaburzenia pigmentacyjne – I PEEL Lightening Lift

Zabieg przeznaczony dla skór z przebarwieniami, plamami posłonecznymi, nierównym kolorytem skóry, odwodnionych.

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzenia kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego i substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy i kojowy połączone z koktajlem czynników rozjaśniających, skutecznie redukują wszelkie przebarwienia, odswieżają koloryt i nawilżają.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

220 zł

Zabieg z 40% Kwasem Glikolowym i Retinolem – I PEEL Wrinkle Lift

Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych i/lub problematycznych, ze wszystkimi rodzajami starzenia, skóra nierównomierna, z przebarwieniami, sucha, szorstka, przetłuszczająca się, z trądzikiem zaskórnikowym.

Zabieg opiera się na peeling składającego się z kwasu glikolowego i retinolu. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze i silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – retinolu. Zabieg o ukierunkowanym działaniu, podczas którego dochodzi do złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

250 zł

Zabieg przeciwtrądzikowy – I PEEL Acne Lift

Zabieg przeznaczony dla skór tłustych, przetłuszczających się, z problemami trądzikowymi, z oznakami starzenia.

Połaczenie kwasu salicylowego z glikolowym, działa wspomagająco w redukcji łojotoku i leczenia trądziku o dowolnym nasileniu. Ponadto wygładza skórę. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa hamująco na aktywność wydzielniczą gruczołów łojowych. Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwości lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry przy zabiegu.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

200 zł

Zabieg przeciw zaawansowanemu trądzikowi – I PEEL Beta Lift

Zabieg przeznaczony dla skór tłustych, z trądzikiem ropowiczym klasy III i IV.

Jest to silna kuracja kwasem salicylowym bez domieszek, która szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry dotkniętej średnim i ostrym trądzikiem. Zabieg z kwasem salicylowym już w ciągu 24 godzin zapewnia wyraźną poprawę stanu skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem. Peeling neutralizuje się w skórze zapewniając jej gładki wygląd.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

220 zł

Zabieg usuwający głebokie zmarszczki i na przebarwienia – I PEEL Perfection Lift

Zabieg przeznaczony dla skór z z zaawansowanym procesem starzenia, zaburzoną pigmentacją, pozapalną nierówną powierzchnią naskórka, z trądzikiem.

Jest to peeling, który opiera się na mieszance alfa i beta-hydroksykwasów oraz retinolu połączonymi z silnymi przeciwutleniaczami, peptydami korygujacymi i komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnego. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja ta doskonale zwalcza zaawansowane zmiany pigmentacyjne, trądzikowe i oznaki starzenia się cery.

Czas trwania:

60 minut

Cena:

280 zł

I PEEL Perfection Lift + Beta Lift

Zabieg przeznaczony dla skór z przebarwieniami i trądzikiem. Połączenie zabiegów I PEEL Perfection Lift i I PEEL Beta Lift.

Czas trwania:

90 minut

Cena:

320 zł

Zabieg stymulująco – naprawczy LACTO

Zabieg o wielokierunkowym działaniu naprawczym. Wskazany dla skóry z zaburzeniami funkcji płaszcza hydrolipidowego, odwodnionej i przesuszonej oraz podrażnionej przez czynniki zewnętrzne. Doskonale łagodzi skórę po inwazyjnych zabiegach. Wzmacnia ją poprzez działania uszczelniające jej układ kapilarny. Odnawia struktury podporowe skóry i odbudowuje jej zewnętrzną powłokę ochronną.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

180 zł

Zabieg rozjaśniajaco – rozświetlający

Zabieg zawierający arbutynę, kwas kojowy, melano-bloker i witaminę C. TSkładniki preparatów wykazują działanie intensywnie rozjaśniające przebarwienia, wyrównujące koloryt cery i redukujące objawy fotostarzenia skóry. Specjalistyczna mieszanina hamuje proces nieprawidłowej melanogenezy poprzez zmniejszenie aktywności tyrozynazy. Rozświetlają i wygładzają skórę, wyraźnie zmniejszając jej szorstkość. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery z przebarwieniami o różnej etiologii, z problemem nierównego kolorytu. Dla skóry szorstkiej i pozbawionej blasku.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

180 zł

Zabieg silnie wybielający

Zabieg, którego preparaty zawierają wysoce skoncentrowane składniki aktywne. Dzięki najwyższej dbałości o jakość i sterylizowanie każdego preparatu, są bezpieczne dla skóry, nie zawierają dodatków zapachowych, ani barwników. Dzięki wysokim stężeniom substancji aktywnych pozwalają osiągnąć bardzo szybkie efekty i wyraźną poprawę wyglądu cery. Ampułki zawierają skoncentrowane składniki aktywne arbutrynę, kwas kojowy, melano – bloker, witaminę c. Hamują one aktywność tyrozyzany eliminując przebarwienia posłoneczne i pozapalne. Pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, zapobiega degradacji włókien podporowych, wygładza zmarszczki, wzmacnia jędrność i napięcie skóry. Preparat można też wprowadzić w głąb skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

220 zł

Zabieg Reti Fusion Vecti Peel – Potrójna siła RETIBRAZJI

Zabieg silnie peelingujący „Reti Fusion Vecti Peel”, króry jest doskonały dla: cer dojrzałych, zwalczania zmarszczek, fotoaigingu i przebarwień, profilaktyki przeciwstarzeniowej i pierwszych oznak starzenia się skóry. Składniki zawarte w peelingu to skoncentrowany RETINOL, witaminy A C E, Kwas FITOWY i FERULOWY. Po zabiegu dochodzi do silnego złuszczania , rozjaśnienia skóry i totalnej odnowy. Następuje redukcja niedoskonałości, odmłodzenie, wygładzenie i wyrównanie kolorytu i dochodzi do neutralizacji wolnych rodników. Zabieg mozna wykonać tylko w okresie jesienno – zimowym.

Czas trwania:

60 – 90 minut

Cena:

220 zł

USŁUGI Dodatkowe / Uzupełniające

Maska Algowa 40 zł
Maska Kremowa 30 zł
Maska Algowa + serum (rodzaj dobrany do potrzeb skóry) 60 zł
Masaż Twarzy 50 zł
Kwasy 30 – 50 zł
Mikrodermabrazja 50 zł

PIELĘGNACJA CIAŁA

BODY REJUVETHERAPY – Zabieg regenerująco – nawilżający
Czas trwania: do 80 minut
220 zł
BODY FIRMING AND SLIMMING THERAPY – Zabieg ujędrniająco – wyszczuplający
Czas trwania: do 90 minut
280 zł
Zabieg wyszczuplająco – detoksykujący z Malinami i Bio- Kofeiną z Guarany
Czas trwania: do 90 minut
200 zł

ZABIEGI Z URZĄDZENIAMI

Laser IPL - Fotoodmładzanie
Twarz/dekolt 120 zł
Dłonie 100 zł
Twarz + szyja + dekolt 250 zł
Laser IPL - Fotodepilacja twarzy
Wąsik 80 zł
Baczki 80 zł
Broda 80 zł
Uszy 80 zł
Kark 110 zł
Laser IPL - Fotodepilacja bikini
Bikini (od linii bikini) 120 zł
Brazylijskie (pasek) 150 zł
Hollywood (pełne) 180 zł
Szpara pośladkowa 150 zł
Pośladki 170 zł
Laser IPL - Fotodepilacja nóg
Łydki 150 zł
Uda 180 zł
Całe nogi 250 zł
Stopy 99 zł
Laser IPL - Fotodepilacja rąk
Pachy 110 zł
Przedramiona 150 zł
Ramiona 150 zł
Całe ręce 250 zł
Laser IPL - Fotodepilacja mężczyzn
Klatka piersiowa 170 zł
Brzuch od 120 zł do 150 zł
Kark 120 zł
Kark + górna część pleców 200 zł
Plecy 200 zł
Kark + plecy 300 zł
Laser IPL - Tradzik / pigmentacja (przebarwienia)
Twarz/dekolt 99 zł
Szyja 79 zł
Dłonie (obie) 99 zł
Laser Zimnodiodowy - bezinwazyjna technologia modelowania sylwetki
1 zabieg 410 zł
3 zabiegi 1230 zł
6 zabiegów 2460 zł
12 zabiegów 3150 zł
MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA
Twarz + Maska Algowa
Czas trwania: 60 minut
150 zł
Twarz + Szyja + Dekolt + Maska Algowa
Czas trwania: 60 – 90 minut
170 zł
Plecy
Czas trwania: 60 minut
180 zł
Dodatkowo do zabiegu Szyja: 30 zł
Szyja + Dekolt: 40 zł
PEELING KAWITACYJNY

Zalecana ilość zabiegów: 4 – 6, jeden raz w tygodniu

Twarz + Szyja
Czas trwania: 30 minut
*Dodatkowo do zabiegu: 30 zł
65 zł
Twarz + Szyja + Dekolt
Czas trwania: 45 minut
*Dodatkowo do zabiegu: 40 zł
95 zł
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Twarz
Czas trwania: 30 minut
*Dodatkowo do zabiegu: 50 zł
150 zł
Ciało (wybrana partia)
Czas trwania: 90 minut
*Dodatkowo do zabiegu: 100 zł
200 zł
Twarz + maska algowa
Czas trwania: 75 minut
170 zł
SONOFOREZA
Twarz + Szyja
Czas trwania: 30 minut
*Dodatkowo do zabiegu: 35 zł
55 zł
Depilacja woskiem
Łydki 60 zł
Uda
70 zł
Całe nogi 100 zł
Bikini 50 zł
Bikini głębokie / brazylijskie 60 – 80 zł
Pachy 50 zł
Ręce 60 zł
Wąsik 20 zł
Broda 30 zł
Policzki 40 zł
Plecy 60 zł
Terapia MIKROIGŁOWA /twarz/
Czas trwania: 60 – 90 minut
Ilość zabiegów: 3
200 zł /150 zł (zabieg pierwszy/dwa kolejne)
Terapia MIKROIGŁOWA przeciw wypadaniu włosów /głowa/

Zabieg stymulujący porost włosów i hamujący ich wypadanie

Czas trwania: 60 minut
Ilość zabiegów: 3 – 4
200 zł/ 100 zł (zabieg pierwszy/dwa kolejne)
Plasma RI - Blefaroplastyka Niechirurgiczny Lifting

Na czym dokładnie polega działanie plazmy?
Urządzenie jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą , dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji, czyli odparowania naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Powoduje to uniesienie powiek co obserwujemy jako efekt „otwarcia” oka. Urządzenie daje również efekt uniesienia kącika oka dzięki czemu twarz wygląda na bardziej pogodną. Ta metoda doskonale się sprawdza w usuwaniu zmarszczek palacza, jaki zmarszczek wokół uszu.

Plasma RI – Blefaroplastyka niechirurgiczny lifting powiek górnych 1200 zł
Plasma RI – Blefaroplastyka niechirurgiczny lifting powiek dolnych 1200 zł
Plasma RI – Niechirurgiczny lifting i likwidacja kurzych łapek 1200 zł
Plasma RI – Niechirurgiczny lifting zmarszczek palacza 1200 zł
Plasma RI – Likwidacja znamion / kurzajek / włókniaków itp. od 150 zł
Plasma RI – Blizny potrądzikowe – twarz od 500 zł
Medyczna Mezoterapia Mikroigłowa - DERMA FUSION PEN Platinum

To zabieg polegajacy na autoindukowaniu kolagenu stosowany w celu hamowania procesów starzeniowych oraz korekcji niedoskonałości skóry. Procedura wykorzystuje technikę automatycznych mikro-nakłuć przy pomocy ultracienkich igieł. Urządzenie wspomaga absorpcję składników aktywnych i efektywną stymulację skóry do odnowy i regeneracji.

Zastosowanie:

• Zwiększenie penetracji składników aktywnych
• Stymulacja kolagenu i elastyny
• Zmarszczki i linie mimiczne
• Zmarszczki grawitacyjne
• Głębokie bruzdy
• Rozszerzone pory
• Hiperpigmentacje
• Skóra sucha i szorstka
• Skóra niedotleniona
• Skóra odwodniona
• Starzenie się skóry
• Zagęszczenie skóry
• Rozstępy
• Cellulit
• Blizny pooperacyjne, po przeszczepach, po trądziku
• Wiotkość skóry
• Łysienie i przerzedzenie włosów
• Teleangiektazje
• Nieaktywny trądzik różowaty

Twarz: 600 zł

Twarz + szyja: 700 zł

Twarz + szyja + dekolt: 800 zł

ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE NA CIAŁO

MASAŻ
masaż wyszczuplający bańką chińską 
Czas trwania: 30 minut / 60 minut
80 zł / 160 zł

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

Henna
brwi  25 zł
rzęsy 25 zł
Regulowanie brwi
Regulacja brwi tradycyjnie  25 zł
Regulacja brwi woskiem  25 zł
Komplet
Regulacja brwi + Henna brwi i rzęs  60 zł
Regulacja brwi + Henna brwi i rzęs  + Stylizacja 70 zł

PIELĘGNACJA DŁONI i STÓP

MANICURE
Manicure biologiczny 50 zł
Manicure klasyczny z malowaniem 60 zł
Malowanie paznokci 20 zł
Malowanie paznokci lakierem hybrydowym 30 zł
Manicure japoński 70 zł
Manicure męski 50 zł
Manicure hybrydowy 80 zł
sunięcie hybrydy (zakładanie u nas w cenie mani) 25 zł
Zdobienia do paznokci od 5 do 30 zł
Spa (peeling, masaż, maska ew. parafina) do zabiegu manicure 40 zł
IBX 30 zł
PEDICURE
Pedicure + peeling 110 zł
Pedicure + peeling stóp + malowanie 120 zł
Pedicure Spa (pedicure, peeling, masaż, maska) 170 zł
Pedicure hybrydowy 150 zł
Pedicure japoński 100 zł
Pedicure kwasami + 50 zł do zabiegu

MEDYCYNA ESTETYCZNA

TOKSYNA BOTULINOWA
jedna okolica 600 zł
dwie okolice 1100 zł
trzy okolice 1600 zł
zmarszczki na szyi 1600 zł
redukcja nadpotliwości 1800 zł

*okolica to – zmarszczki poprzeczne czoła lub zmarszczka między brwiami lub „kurze łapki”

WYPEŁNIACZE (Princess, Emervel, Juvederm, Stylage, Teosyal)
bruzdy nosowo-wargowe od 1200 zł
zmarszczki poniżej kącików ust (tzw. bruzdy marionetki) od 1000 zł
zmarszczki „palacza” nad górną wargą 1000 zł
korekta nosa od 1200 zł
powiększanie i modelowanie ust od 1200 zł
LIPOLIZA
Aqualyx od 450 zł
Dermaheal LL od 450 zł
Lifting twarzy / Modelowanie konturu twarzy
RADIESSE 2100 zł
Modelowanie Twarzy
Modelowanie Twarzy od 2400 zł
MEZOTERAPIA IGŁOWA (Dermaheal SR, HSR, HL, RRS Eyes, Light Eyes, RRS Cellutrix, Alidya)
poprawa napięcia skóry twarzy 450 zł
redukcja cieni pod oczami 350 zł
redukcja wypadania włosów od 350 zł
redukcja cellulitu od 350 zł
SKINBOOSTER /HYDROBALANS

Zabieg intensywnie napinający kwasem hialuronowym

Restylane Vital 1 amp 950 zł
NICI LIFTINGUJĄCE PDO
1nić 130 zł

Zabiegi wykonuje:
Dr Joanna Dąbrowska-Juszczak /certyfikowany lekarz medycyny estetycznej/
Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu (1996 r.), oraz jedyną w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i Union Internationale de Medicine Esthetique, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej. Absolwentka Podyplomowych Studiów dla Lekarzy „Kosmetologia w Medycynie”. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine oraz World Anti-Aging Academy of Medicine, certyfikowany konsultant programu żywieniowego opartego na teście nadwrażliwości pokarmowej MRT. Szkoleniowiec i trener w zakresie technik podawania kwasu hialuronowego, nici liftingujących PDO i mezoterapii. Specjalizuje się w zakresie bezoperacyjnych technik korygowania defektów estetycznych twarzy i ciała.

STOMATOLOGIA

Stomatologia
Znieczulenie 50 zł
Wypełnienie ubytku 100 – 150 zł
Wypełnienie kanałów 70 – 120 zł
Opatrunek 40 – 60 zł
Piaskowanie 100 zł
Skaling ultradźwiękowy + Gumkowanie + Polerowanie 150 zł
Wybielanie zębów laserem 500 zł
Korona porcelanowa 800 – 1000 zł
Korona akrylowa 350 zł
Korona metalowa 500 zł
Korona metalowo-akrylowa 550 zł
Proteza od 800 zł
Odbudowa zęba (kształtka) 250 – 350 zł
Ekstrakcja w znieczuleniu powierzchniowym od 250 zł
Ekstrakcja w znieczuleniu nasiękowym od 150 zł
Profilaktyka – Fluor Protector 100 zł całość
Laser stomatologiczny NOWOŚĆ

Do oferty stałej naszego Instytutu dołączyły usługi wykonywane za pośrednictwem lasera stomatologicznego. Przy jego zastosowaniu można bezpiecznie i efektywnie wykonywać szereg procedur chirurgicznych na tkance miękkiej, takich jak: usuwanie włókniaków, usuwanie wędzidełek, wycinanie i odparowywanie opryszczki pospolitej, odsłanianie niewyrzniętych zębów, odsłanianie implantów. Laser umożliwia wycinanie, nacinanie oraz sączkowanie ropni. Dodatkowo klinicznie udowodniona zdolność bakteriobójcza rozszerza ten zakres o zmiany aftowe, periimplantitis i dezynfekcję podczas procedur endo- i periodontologicznych. Bardzo dobrze sprawdza się przy chorobach przyzębia oraz leczeniu nadwrażliwości. Laser ma również zastosowanie w stomatologii estetycznej, doskonale sprawdza się przy wybielaniu zębów.

Wybielanie zębów
czas zabiegu: ok. 1h
700 zł
Leczenie nadwrażliwości zębów
czas zabiegu: ok. 0,5h
150 zł
Leczenie chorób przyzębia
czas zabiegu: ok. 0,5h
150 zł

KONSULTACJE

Konsultacja stomatologiczna 50 zł
Konsultacja stomatologiczna z wypisaniem recepty 100 zł
Konsultacja kosmetologiczna 50 zł
Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej 150 zł
12 zabieg niespodzianka na twarz albo ciało
(w granicach 100 zł lub zniżka 100 zł do droższego zabiegu)
GRATIS!

 

Napisz do nas